Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

 

 

 

2023/2024 н.р.

Результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

з/п

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

ПІБ вчителя

1

Думинська Ангеліна Петрівна

11-Б

Психологія

ІІ

Нелеп Ольга Олексіївна

2

Штанько Анна Володимирівна

9-А

Системи та технології штучного інтелекту

ІІІ

Христиченко Віктор Миколайович

3

Горкун Дарина Сергіївна

10-А

Релігієзнавство

ІІІ

Самборська Юлія Миколаївна

 

ПІБ учня

Клас

Конкурс

Місце

ПІБ вчителя

Дрозд Карина Євгенівна

10-А

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Рудніцька Катерина Іванівна

10-А

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Шадура Софія Володимирівна

11-А

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Марія Романівна

7-Б

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Узкий Петро Олександрович

9-Б

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Лукіша Софія Кирилівна

9-В

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Анастасія Романівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Петро Романович

8-Г

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Ірина Романівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Празнічна Ангеліна Русланівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Мартиненко Вікторія Вікторівна

6-А

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Догарь Назарій Миколайович

6-В

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Трохимчук Валерія Василівна

8-А

Всеукраїнський конкурс «Птах року - 2023»

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Тимошенко Вікторія Станіславівна

11-Б

Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

ІІІ

Тиченок Ірина Василівна

Лукіша Софія Кирилівна

9-В

Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

ІІ

Лукіша Ольга Петрівна

Козел Ярослав Юрійович

5-Г

Освітній івент “Емоції природи”

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Узкий Петро Олександрович

9-Б

Освітній івент “Емоції природи”

 

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Стоцька Ольга Михайлівна

11-А

Освітній івент “Емоції природи”

 

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Омельчук Анастасія Андріївна

10-А

Освітній івент “Емоції природи”

 

І

Татаринова Катерина Іванівна

Козляк Валентина Сергіївна

11-Б

Освітній івент “Емоції природи”

 

І

Татаринова Катерина Іванівна

Мельниченко Анастасія Дмитрівна

11-Б

Освітній івент “Емоції природи”

 

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Невмержицька Лілія Андріївна

10-А

Освітній івент “Емоції природи”

 

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Стоцька Ольга Михайлівна

11-А

Освітній івент “Емоції природи”

 

І

Татаринова Катерина Іванівна

Царапора Василь Павлович

6-Б

Освітній івент “Емоції природи”

І

Назарчук Ольга Юріївна

Назарчук Назар Максимович

5-А

Освітній івент “Емоції природи”

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Тарасевич Дар’я Ігорівна

10-Б

Освітній івент “Емоції природи”

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Колесник Дарина Андріївна

7-Б

Освітній івент “Емоції природи”

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна


2022/2023 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вид конкурсу (МАН, олімпіада)

Диплом, зайняте місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя, який підготував учня

1

Федоренко Олександр

Всеукраїнська олімпіада з географії

І

Шумейко Г.І.

2

Христиченко Марія

Всеукраїнська олімпіада з географії

І

Шумейко Г.І.

3

Федоренко Олександр

Всеукраїнська олімпіада з хімії

І

Медведчук Т.В.

4

Думинська Ангеліна

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІ

Ковальчук О.О.

5

Жабровець Дар’я

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІ

Лукіша О.П.

6

Христиченко Марія

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІІ

Левківська Л.В.

7

Кононович Юлія

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІІ

Кононович Л.М.

8

Федоренко Олександр

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ІІІ

Медведчук Т.В.

9

Дрозд Карина

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

10

Шадура Софія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

11

Тарасевич Дар’я

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Назарчук О.Ю.

12

Кононович Юлія 

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

13

Лукіша Софія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

14

Брус Анастасія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

15

Ковтун Руслана

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

16

Празнічна Ангеліна

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

17

Штанько Анна

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

18

Солоп Тетяна

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

19

Брус Ірина

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІІ

Татаринова К.І.

20

Узкий Петро

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІІ

Татаринова К.І.

21

Шадура Софія

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

І

Татаринова К.І.

22

Невмержицька Лілія

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

ІІ

Татаринова К.І.

23

Лукіша Софія

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

І

Татаринова К.І.

24

Догарь Денис

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

І

Татаринова К.І.

25

Догарь Назарій

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

І

Назарчук О.Ю.

26

Стоцька Ольга

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

ІІІ

Татаринова К.І.

27

Самойленко Михайло

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

І

Назарчук О.Ю.

28

Узкий Петро

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

ІІ

Татаринова К.І.

29

Пешко Євгеній

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

ІІІ

Татаринова К.І.

30

Таргоній Владислав

Всеукраїнський конкурс «Годівничка»

ІІІ

Татаринова К.І.

31

Гуз Ярослав

XVI обласний інтелектуальний конкурс з web-дизайну «Шкільний світ»

ІІ

ХристиченкоТ.С.

32

Христиченко Марія

XIX обласний інтелектуальний конкурсу на краще володіння офісними програмами

І

Христиченко Т.С.

33

Казмірчук Катерина

XIX обласний інтелектуальний конкурсу на краще володіння офісними програмами

ІІ

Христиченко Т.С.

34

Штанько Анна

XIX обласний інтелектуальний конкурсу на краще володіння офісними програмами

ІІІ

Христиченко В.М.

35

Кононович Юлія 

XIX обласний інтелектуальний конкурсу на краще володіння офісними програмами

ІІІ

Христиченко Т.С.

36

Пешко Євгеній

Природоохоронна акція «День зустрічі птахів»

І

Татаринова К.І.

37

Ващенко Макарій

Обласний  конкурс «Подорож садами i парками України»

III

Тиченок І.В.

38

Ващенко Макарій

V Обласний фестиваль патріотичних дій «Патріот -Fest»

 

 

I

 

Тиченок І.В.

39

Дрозд Матвій,

 Дрозд Ростислав

V Обласний фестиваль патріотичних дій «Патріот -Fest»

 

 

I

 

Кистанчук Н.М.

40

Догарь Денис

VII Обласна виставка – конкурс «Чарівний пензлик»

I

Бутович С.В.

 

41

Брус Ірина ,

Брус Анастасія

Обласний конкурс до300- річчя від Дня народження  Г.С. Сковороди «Г.С. Сковорода - духовний орієнтир сучасності»

 

I

 

Лукіша О.П.

42

Узкий Петро

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Татаринова К.І.

43

Бондарчук  Галина

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Татаринова К.І.

44

Мельниченко Анастасія

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Татаринова К.І.

45

Лущанець Аріна

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

46

Корчевська Альона

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

47

Тарасевич Дар’я

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

48

Прищепа Марія

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

49

Геровська Софія

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

50

Назарчук  Назар

Обласний конкурс «Емоції природи»

І

Назарчук О.Ю.

51

Бондарчук Галина

Обласна виставка-конкурс «Знай і люби свій край» 

І

Ракитянська І.М.

52

Брус Ірина

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

І

Татаринова К.І.

53

Брус Анастасія

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

І

Татаринова К.І.

54

Брус Ірина,

Брус Анастасія

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

І

Татаринова К.І.

 


 

ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ 2021/2022 н.р.

ОБЛАСНІ ТУРНІРИ ТА КОНКУРСИ 2021/2022 н.р.

 


ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ 2020/2021 н.р.

ОБЛАСНІ ТУРНІРИ ТА КОНКУРСИ 2020/2021 н.р.


2019 - 2020 н.р.

ОБЛАСНІ ОЛІМПІАДИ 2019/2020 н.р.

 

ОБЛАСНІ ТУРНІРИ ТА КОНКУРСИ 2019/2020 н.р.


 

2018 - 2019 н.р.

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________

Мельник Людмилу, ученицю 11 – Б кл., яка зайняла I місце (командне) в обласному етапі Турніру юних істориків.

                                                    

 

 

клас

олімпіада

нагорода

вчитель

Павлущенко Ольга

9 - А

олімпіада з історії

Обласний диплом II ступеня

Дулуб О.В.

Осініна Ольга

9 - Б

олімпіада з географії

Обласний диплом III ступеня

Залізко Н.В.

Олехнович Діана

10

олімпіада з географії

Обласний диплом
I ступеня

Залізко Н.В.

Конончук Олена

11 – Б

олімпіада з географії

Обласний диплом II ступеня

Шумейко Г.І.

Давидюк Юлія

9 – А

олімпіада з інформаційних технологій

Обласний диплом II ступеня

Христиченко Т.С.

Павлущенко Ольга

9 – А

олімпіада з інформаційних технологій

Обласний диплом III ступеня

Христиченко В.М.

Будюк Анастасія

11 – Б

олімпіада з географії

Обласний диплом III ступеня

Шумейко Г.І.

Мельник Людмила

11 – Б

олімпіада з економіки

Обласний диплом II ступеня

Залізко Н.В.

Леванчук Дар’я

8 - А

олімпіада з української мови і літератури

Обласний диплом II ступеня

Ковальчук С.І.

Олехнович Діана

10

олімпіада з біології

Обласний диплом II ступеня

Мошківська Л.О.

Гуз Юлія

11 - А

олімпіада з біології

Обласний диплом III ступеня

Балюк Т.Р.

Осініна Ольга

9 - Б

олімпіада з фізики

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

Барановська Анна

9 - Б

олімпіада з фізики

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

Гуз Юлія

11 - А

олімпіада з екології

Обласний диплом II ступеня

Балюк Т.Р

Олехнович Діана

10

олімпіада з хімії

Обласний диплом III ступеня

Медведчук Т.В.

Олехнович Діана

10

олімпіада з правознавства

Обласний диплом
I ступеня

Кусьо Л.О.

Мельник Людмила

11 – Б

олімпіада з правознавства

Обласний диплом III ступеня

Кусьо Л.О.

Барановська Анна

9 - Б

олімпіада з рос.мови та
літ - ри

Обласний диплом III ступеня

Степанченко Т.Б.

Гаращук Богдан

10

олімпіада з астрономії

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

 

                           Конкурс - захист науково-дослвдницьких робіт

Прізвище учня клас Етап проведення, місце ПІП вчителя

Олехнович Діана

10

Обласний, II місце

Кусьо Л.О.

Конончук Олена

11 – Б

Обласний, I місце

Шумейко Г.І.

Купрейчук Карина

9 - В

Обласний, III місце

Рабуш О.М.

                                                                 

                                               Турнір юних біологів

Прізвище учня

Клас

Етап проведення

Місце

ПІП вчителя

Гуз Юлія 11-А обласний ІІ

Балюк Т.Р.

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:25 - 11:10
четвертий 11:30 - 12:15
п'ятий 12:35 - 13:20
шостий 13:40 - 14:25
сьомий 14:30 - 15:15