Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Результати ІІ (на рівні ТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2023-2024 н.р.

ПІБ учня

Клас

Олімпіада

Місце

ПІБ вчителя

Штанько Анна Володимирівна

9-А

олімпіада з фізики

І

Штанько Тетяна Василівна

Коркушко Вадим Миколайович

11-А

олімпіада з фізики

ІІ

Невмержицька Наталія Володимирівна

Федчук Софія Анатоліївна

10-А

олімпіада з фізики

ІІ

Штанько Тетяна Василівна

Кобилинська Маргарита

Миколаївна

8-В

олімпіада з фізики

ІІІ

Штанько Тетяна Василівна

Христиченко Марія Вікторівна

11-А

олімпіада з географії

І

Шумейко Галина Іванівна

Лінкевич Арина Олександрівна

8-В

олімпіада з географії

І

Шумейко Галина Іванівна

Штанько Анна Володимирівна

9-А

олімпіада з географії

ІІ

Шумейко Галина Іванівна

Горкун Дарина Сергіївна

10-А

олімпіада з географії

ІІІ

Шумейко Галина Іванівна

Казмірчук Катерина Павлівна

9-В

олімпіада з біології

І

Татаринова Катерина Іванівна

Горкун Дарина Сергіївна

10-А

олімпіада з біології

І

Татаринова Катерина Іванівна

Козаченко Поліна Сергіївна

8-Б

олімпіада з біології

ІІІ

Ващук Євгеній Олександрович

Козаченко Поліна Сергіївна

8-Б

олімпіада з історії

І

Невмержицький Анатолій Миколайович

Головач Анастасія Сергіївна

9-В

олімпіада з історії

І

Невмержицький Анатолій Миколайович

Горкун Дарина Сергіївна

10-А

олімпіада з історії

І

Невмержицький Анатолій Олексійович

Пешко Євген  Юрійович

11-Б

олімпіада з історії

ІІ

Кусьо Лариса Олександрівна

Штанько Анна Володимирівна

9-А

олімпіада з ІТ

ІІ

Христиченко Віктор Миколайович

Христиченко Марія Вікторівна

11-А

олімпіада з ІТ

ІІ

Христиченко Тетяна Сергіївна

Стоцька Ольга Миколаївна

11-А

олімпіада з астрономії

І

Невмержицька Наталія Володимирівна

Лінкевич Арина Олександрівна

8-В

олімпіада з хімії

І

Медведчук Тетяна Валеріївна

Штанько Анна Володимирівна

9-А

олімпіада з хімії

І

Медведчук Тетяна Валеріївна

Казмірчук Катерина Павлівна

9-В

олімпіада з хімії

І

Медведчук Тетяна Валеріївна

Федчук Софія Анатоліївна

10-А

олімпіада з хімії

ІІ

Медведчук Тетяна Валеріївна

Синицина Оксана Миколаївна

11-А

олімпіада з хімії

ІІ

Медведчук Тетяна Валеріївна

Штанько Анна Володимирівна

9-А

олімпіада з математики

ІІ

Кононович Лариса Миколаївна

Рудніцька Катерина Іванівна

10-А

олімпіада з математики

І

Барановська Людмила Василівна

Бобу Вікторія Андріївна

9-В

олімпіада з української мови та літератури

ІІ

Лукіша

Ольга Петрівна

Козаченко Поліна Сергіївна

8-Б

олімпіада з української мови та літератури

ІІ

Тростенюк Лариса Григорівна

Тарасевич Дар’я Ігорівна

10-Б

олімпіада з української мови та літератури

ІІ

Іщук Олена Петрівна

Христиченко Марія Вікторівна

11-А

олімпіада з української мови та літератури

ІІ

Гуз Тетяна Євгенівна

Ковальчук Марія Олександрівна

9-А

олімпіада з англійської мови

ІІІ

Головач Марина Ігорівна

Федчук Софія Анатоліївна

10-А

олімпіада з англійської мови

ІІІ

Можарівська Олена Дмитрівна

Христиченко Марія Вікторівна

11-А

олімпіада з англійської мови

ІІ

Левківська Леся Вячеславівна

Дрозд Карина Євгенівна

10-А

олімпіада з інформатики

І

Христиченко Віктор Миколайович

Казмірчук Катерина Павлівна

9-В

олімпіада з інформатики

ІІ

Христиченко Тетяна Сергіївна

Бондарчук Галина Віталіївна

11-А

олімпіада з інформатики

ІІ

Христиченко Віктор Миколайович

Головач Анастасія Сергіївна

9-В

олімпіада з правознавства

І

Кусьо Лариса Олександрівна

Тарасевич Дар'я Ігорівна

10-Б

олімпіада з правознавства

ІІ

Кусьо Лариса Олександрівна

Думинська Ангеліна Петрівна

11-Б

олімпіада з правознавства

ІІ

Кусьо Лариса Олександрівна


Результати І (на рівні ТГ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2023/2024 н.р.

з/п

ПІБ учня

Клас

Секція

Місце

ПІБ вчителя

1

Пешко Євгеній Юрійович

11-Б

Філософія

І

Бондарчук Юрій Володимирович

2

Горкун Дарина Сергіївна

10-А

Релігієзнавство

І

Самборська Юлія Миколаївна

3

Думинська Ангеліна Петрівна

11-Б

Психологія

І

Нелеп Ольга Олексіївна

4

Дуб Валентина Сергіївна

11-Б

Мистецтвознавство

ІІ

Левківська Катерина Юріївна

5

Федчук Софія Анатоліївна

11-А

Англійська мова

ІІ

Можарівська Олена Дмитрівна

6

Богуш Максим  Віталійович

10-В

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

І

Левківський Віктор Іванович

7

Штанько Анна Володимирівна

9-А

Системи та технології штучного інтелекту

І

Христиченко Віктор Миколайович

8

Ковальчук Марія Олександрівна

9-А

Прикладна математика

І

Невмержицька Анна Володимирівна

9

Казмірчук Катерина Павлівна 

9-В

Теоретична фізика

І

Невмержицька Наталія Володимирівна


Результати районного етапу предметних олімпіад, конкурсів,

захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2022-2023 н.р.


Результати районного етапу предметних олімпіад, конкурсів,

захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2021-2022 н.р.

Олімпіади 2021-2022 (І етап)