Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

2023-2024 н.р.

ПІБ учня

Клас

Конкурс

Місце

ПІБ вчителя

Дрозд Карина

Євгенівна

10-А

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Лукіша Софія

Кирилівна

9-В

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Празнічна Ангеліна Русланівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Шадура Софія Володимирівна

11-А

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

І

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Анастасія

Романівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Ірина Романівна

10-В

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Брус Петро Романович

8-Г

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Узкий Петро Олександрович

9-Б

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІІ

Татаринова Катерина Іванівна

Догарь Назарій Миколайович

6-В

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна

Трохимчук Валерія Василівна

8-А

Всеукраїнський конкурс «Мартин звичайний — птах року 2023»

ІІ

Назарчук Ольга Юріївна


2022-2023 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Вид конкурсу

Диплом, зайняте місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя, який підготував учня

1

Христиченко Марія

Всеукраїнська олімпіада з географії

диплом ІІ ступеня

Шумейко Г.І.

2

Федоренко Олександр

Всеукраїнська олімпіада з хімії

диплом ІІІ ступеня

Медведчук Т.В.

3

Федоренко Олександр

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань – 2023»

І

Медведчук Т.В.

4

Пешко Євгеній

Конкурс «Я – майбутній студент»

 

Переможець

Лукіша О.П.

5

Дрозд Карина

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

6

Шадура Софія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

7

Тарасевич Дар’я

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Назарчук О.Ю.

8

Кононович Юлія 

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІІ

Татаринова К.І.

9

Лукіша Софія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

10

Брус Анастасія

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

11

Ковтун Руслана

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

І

Татаринова К.І.

12

Празнічна Ангеліна

Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022

ІІ

Татаринова К.І.

13

Бутько Вікторія

Всеукраїнський двотуровий конкурс авторської  “На Крилах Евтерпи”

ІІІ

Майструк О.Ю.

 

14

 

Кононович Юлія

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Острів Злагоди»

 

 

І

 

Ващенко Р.М.

 



2020/2021 н.р.


___________________________________________________________________

Олехнович Діану, ученицю 10 кл., яка на Всеукраїнському етапі олімпіади з географії була нагороджена дипломом III ступеня (вчитель Залізко Н.В.).

 

 

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:25 - 11:10
четвертий 11:30 - 12:15
п'ятий 12:35 - 13:20
шостий 13:40 - 14:25
сьомий 14:30 - 15:15