Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Новини бібліотеки

21.02.2022

21 лютого Міжнародний день рідної мови. Для того, щоб ще раз переконатися, що українська молодь любить і шанує рідну мову в Молодіжному центрі, що діє при Овруцькій центральній бібліотеці, відбувся брейн-ринг "Мова нас єднає" між здобувачами освіти нашого ліцею та Овруцького професійного ліцею. Наші учасниці: Софія Шадура, Миколайчук Діана, Баранівська Марійка, Марія Христиченко, Думинська Ангеліна, Дуб Валентина довели свої знання в області мовознавства, підкресливши красу і неповторність рідної мови. За що були нагороджені солодким подарунком та сувенірами.

ФОТО


18.02.2022

Нещодавно у 8-А класі була проведена бесіда присвячена автору вище зазначених рядків - Іванові Огієнку. Ім’я цієї постаті в наш час повертається народові, якому він вірою і правдою служив усе життя. Його називали «бджолою, що від світання до смеркання носить по краплині мед до свого вулика», «людиною праці й обов’язку», «діячем українського Ренесансу» ... Це людина енциклопедичних знань, своєрідний багатогранний смарагд для українського суспільства. Учні познайомилися з життєвим та творим шляхом діяча. Розглянули літературну спадщину ювіляра.


18.02.2022

День вшанування загиблих учасників Революції Гідності. учні 8-А класу,  разом з класним керівником Ващенко Р.М., стали учасниками патріотичної години "Герої вільного народу", на яку їх запросили працівники міської бібліотеки ім. А.Малишка. В рамках історичного кінозалу учні переглянули документальний фільм із циклу "Зима, що нас змінила" та прийняли участь у тихій акції "Ангели пам"яті", також до Овруцької дитячої бібліотеки на годину пам"яті "Гордися, моя Україно, відвагою сотні орлят.." завітали учні 5-В класу нашого ліцею (кл. керівник Колесник А.М.). Також був проведений майстер-клас по- виготовленню із паперу янголят, аби доєднатися до тихої акції "Ангели пам"яті"

ФОТО


22.12.2021

рупа учнів 5-Б класу вперше завітала до оновленої бібліотеки. Вони були у захваті від сучасного інтер'єру, нових полиць заповнених книжковими виставками та інсталяціями. Турнір "Книга, бібліотека і Я" приніс перемогу Дарині Колесник.


20.12.2021

Одні з кращих шанувальників бібліотеки ліцею: Софія Шадура (9-А), Баранівська Марія (9-А), Миколайчук Діана (9-А), Максим Щербаков (8-Б), Дарина Петрова (8-Б) стали переможцями квесту-гри "У пошуках новорічних подарунків". Організували це новорічне дійство працівники Овруцької бібліотеки ім. А. Малишка. Представники нашої команди проявили неабияку швидкість, кмітливість, ерудицію, а головне - знання, котрі можна здобути тільки читаючи.Тому читайте, аби перемагати

ФОТО

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:25 - 11:10
четвертий 11:30 - 12:15
п'ятий 12:35 - 13:20
шостий 13:40 - 14:25
сьомий 14:30 - 15:15