Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

 

 

Мельник Людмилу, ученицю 11 – Б кл., яка зайняла I місце (командне) в обласному етапі Турніру юних істориків.

                                                    

 

 

клас

олімпіада

нагорода

вчитель

Павлущенко Ольга

9 - А

олімпіада з історії

Обласний диплом II ступеня

Дулуб О.В.

Осініна Ольга

9 - Б

олімпіада з географії

Обласний диплом III ступеня

Залізко Н.В.

Олехнович Діана

10

олімпіада з географії

Обласний диплом
I ступеня

Залізко Н.В.

Конончук Олена

11 – Б

олімпіада з географії

Обласний диплом II ступеня

Шумейко Г.І.

Давидюк Юлія

9 – А

олімпіада з інформаційних технологій

Обласний диплом II ступеня

Христиченко Т.С.

Павлущенко Ольга

9 – А

олімпіада з інформаційних технологій

Обласний диплом III ступеня

Христиченко В.М.

Будюк Анастасія

11 – Б

олімпіада з географії

Обласний диплом III ступеня

Шумейко Г.І.

Мельник Людмила

11 – Б

олімпіада з економіки

Обласний диплом II ступеня

Залізко Н.В.

Леванчук Дар’я

8 - А

олімпіада з української мови і літератури

Обласний диплом II ступеня

Ковальчук С.І.

Олехнович Діана

10

олімпіада з біології

Обласний диплом II ступеня

Мошківська Л.О.

Гуз Юлія

11 - А

олімпіада з біології

Обласний диплом III ступеня

Балюк Т.Р.

Осініна Ольга

9 - Б

олімпіада з фізики

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

Барановська Анна

9 - Б

олімпіада з фізики

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

Гуз Юлія

11 - А

олімпіада з екології

Обласний диплом II ступеня

Балюк Т.Р

Олехнович Діана

10

олімпіада з хімії

Обласний диплом III ступеня

Медведчук Т.В.

Олехнович Діана

10

олімпіада з правознавства

Обласний диплом
I ступеня

Кусьо Л.О.

Мельник Людмила

11 – Б

олімпіада з правознавства

Обласний диплом III ступеня

Кусьо Л.О.

Барановська Анна

9 - Б

олімпіада з рос.мови та
літ - ри

Обласний диплом III ступеня

Степанченко Т.Б.

Гаращук Богдан

10

олімпіада з астрономії

Обласний диплом III ступеня

Барабохін М.В.

 

                           Конкурс - захист науково-дослвдницьких робіт

Прізвище учня клас Етап проведення, місце ПІП вчителя

Олехнович Діана

10

Обласний, II місце

Кусьо Л.О.

Конончук Олена

11 – Б

Обласний, I місце

Шумейко Г.І.

Купрейчук Карина

9 - В

Обласний, III місце

Рабуш О.М.

                                                                 

                                               Турнір юних біологів

Прізвище учня

Клас

Етап проведення

Місце

ПІП вчителя

Гуз Юлія 11-А обласний ІІ

Балюк Т.Р.

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15