Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Результати районного етапу предметних олімпіад, конкурсів, захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2017-2018 н.р.

Англійська мова

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Левківська Ольга


Давидюк Юлія

10


9 - А

ІІ


ІІІ

Шваб В.О.


Можарівська О.Д.

                                                         

 

Географія

ПІБ учня  Клас     Місце     ПІБ вчителя

Старовойт Тетяна

8 – Б

І

Шумейко Г.І.

Леванчук Дар’я 8 - А    ІІІ Шумейко Г.І.
Осініна Ольга 9 - Б    ІІ Залізко Н.В.
Олехнович Діана 10     І    Залізко Н.В.

Гаращук Богдан

10

ІІ    Залізко Н.В.

Конончук Олена


Будюк Анастасія

11 – Б


11 – Б

 І
ІІ
 Шумейко Г.І.
 Шумейко Г.І.

 

Історія

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Старовойт Тетяна


Павлущенко Ольга


Олехнович Діана


Барановський Владислав

8 – Б


9 - А


10


11 - Б

І


І


ІІ


ІІІ

Невмержицький А.О.


Дулуб О.В.


Кусьо Л.О.


Кусьо Л.О.

 

Правознавство

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Павлущенко Ольга

9 – А

І

Кусьо Л. О.

Олехнович Діана


Мельник Людмила

10
11 - Б
І
ІІ

Кусьо Л. О.


Кусьо Л. О.

 

Фізика

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Барановська Анна

8-Б

І

Барабохін М. В.

Коркушко Олександр

11-Б

ІІ

Барабохін М.В.

 

Хімія

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Олехнович Діана 10

І

Медведчук Т. В.

 

Економіка

 

Прізвище учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Мельник Людмила

11-Б

ІІ

Залізко Н.В.

 

Екологія

ПІБ учня

Клас Місце ПІБ вчителя

Гуз Юлія

11-А

І Балюк Т.Р.

 

Конкурси

 

«WEB-дизайну» «Шкільний  сайт»

Прізвище учня

Клас

Етап проведення

Місце

ПІБ вчителя

Левківська Оля

10

Районний

ІІ

Христиченко В. М.

 

Фестиваль-конкурс вокального мистецтва  «Кришталеві нотки»

Прізвище учня

Клас

Етап проведення

Місце

ПІБ вчителя

Щур Марина

9-Б Районний ІІ Майструк О.Ю.

 

Виставка конкурс малюнків «Нове освітнє середовище»

ПІБ учня

Клас

Місце ПІБ вчителя

1

Бондарчук Іванна

6 – В

ІІІ Бутович С.В.

2

Мінич Катерина

6 – В

І Бутович С.В.

3

Новікова Дарина

6 – Б

І Бутович С.В.

4

Мінич Дарина

6 – В

ІІІ Бутович С.В.

__________________________________________________________________________

Конкурс користувачів ПК (районний етап)

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

1

Кусьо Іванна

11-А

ІІІ

Христиченко В.М.

2

Гуз Юлія

11-А

ІІІ

Христиченко В.М.

3

Павлущенко Ольга

9-А

ІІ

Христиченко В.М.

4

Давидюк Юлія

9-А

І

Христиченко Т.С.

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15