Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Медалісти

Прізвище, ім'я, по батькові Рік випуску Видана медаль
Будюк Анастасія Олександрівна 2018 золота
Конончук Олена Василівна 2018 золота
Кусьо Іванна Сергіївна 2018 золота
Гуз Юлія Віталіївна 2018 срібна
Коркушко Олександр 2017 золота
Сергійчук Дар`я 2017 золота
Сидорець Наталія Андріївна 2016 золота
Рибицька Анастасія Ігорівна 2016 золота
Овдійчук Діана Вікторівна 2016 срібна
Шваб Аліна Віталіївна 2016 срібна
Гриб Альона Юріївна 2016 срібна
Невмержицька Юлія Анатоліївна 2014 золота
Руль Наталія Володимирівна 2014 золота
Залізко Дарина Миколаївна 2014 золота
Савченко Тетяна Юріївна 2014 золота
Сабов Максим Мирославович 2014 золота
Коркушко Олена Ігорівна 2014 золота
Ковальчук Олексій Сергійович 2013 золота
Миклуха Євгеній Анатолійович 2013 золота
Можарівська Ольга Володимирівна 2013 золота
Чечанічева Аліна Ігорівна 2013 золота
Костюк Ірина Вікторівна 2012 золота
Кобилинська Марія Юріївна 2012 золота
Булуй Юлія Валентинівна 2012 срібна
Коваленко Катерина Сергіївна 2010 золота
Можаровський Андрій Сергійович 2010 золота
Старовойт Людмила Григорівна 2010 золота
Іванова Наталія Василівна 2010 золота
Кудря Оксана Сергіївна 2010 срібна
Невмержицький Павло Анатолійович 2010 срібна
Дулуб Олександра Ігорівна 2009 срібна
Пешко Віталій Анатолійович 2009 золота
Литвинова Юлія Олегівна 2008 золота
Сухачов Павло Олександрович 2008 золота
Миклуха Людмила Анатоліївна 2008 золота
Редчиць Юлія Володимирівна 2008 золота
Корж Тетяна Миколаївна 2008 золота
Корчевська Ольга Вікторівна 2008 золота
Нестеренко Ірина Миколаївна 2008 золота
Шмуйло Марія Василівна 2008 золота
Верпівська Леся Анатоліївна 2007 золота
Морозова Ксенія Євгенівна 2007 золота
Рудницький Вадим Олегович 2007 золота
Головченко Марина Володимирівна 2007 золота
Примак Світлана Миколаївна 2007 золота
Левківська Юлія Миколаївна 2007 золота
Невмержицька Ірина Миколаївна 2007 золота
Пальна Оксана Вікторівна 2007 золота
Тростенюк Ольга Сергіївна 2007 золота
Хилько Марія Миколаївна 2007 золота
Шваб Ірина Володимирівна 2007 золота
Гданська Людмила Миколаївна 2006 срібна
Деменчук Тетяна Іванівна 2006 золота
Правосуд Юлія Олександрівна 2006 золота
Башинська Яна Миколаївна 2006 золота
Залізко Ольга Андріївна 2006 золота
Костюк Євгенія Юріївна 2006 золота
Костюк Юлія Вікторівна 2006 золота
Болотін Олександр Сергійович  2006 золота
Левківський Володимир Іванович 2006 золота
Сторчай Дарія Миколаївна  2006 золота
Сторчай Олександра Миколаївна 2005 золота
Зьолко Максим Миколайович 2005 золота
Собченко Олександр Юрійович 2005 золота
Невмержицька Ольга Сергіївна 2005 золота
Куліш Оксана Анатоліївна 2005 золота
Лисюк Денис Миколайович 2005 срібна
Соснюк Вадим Васильович 2004 золота
Кузнецов Андрій Володимирович 2004 золота
Дулуб Марина Юріївна 2004 золота
Невмержицька Наталія Миколаївна 2004 золота
Кузьменко Марія Костянтинівна 2004 золота
Сухачов Олександр Олександрович 2004 золота
Лесько Катерина Іванівна 2003 золота
Невмержицька Олена Іванівна 2003 золота
Савчук Олена Іванівна 2003 золота
Гусареви Василь Михайлович 2003 золота
Нікітенкова Катерина Юріївна 2003 золота
Базильчук Людмила Миколаївна 2003 золота
Гаращук Надія Анатоліївна 2003 золота
Кур’ят Марія Миколаївна 2003 золота
Левківська Юлія Григорівна 2003 золота
Гилюк Ірина Петрівна  2002 золота
Овечкіна Олександра Сергіївна 2002 золота
Гетьман Тетяна Анатоліївна 2002 золота
Дідич Євген Володимирович 2002 золота
Кондратенко Марія Олександрівна 2002 золота
Орел Олександр Єванотович 2002 золота
Рушелюк Тетяна Сергіївна 2002 золота
Саранчук Володимир Миколайович 2002 золота
Гаращук Олександр Олександрович 2002 золота
Невмержицький Сергій Анатолійович 2002 золота
Невмержицька Марина Сергіївна 2002 срібна
Крот Павло Володимирович 2002 срібна
Андрущенко Галина Олександрівна 2001 золота
Кондратенко Андрій Миколайович 2001 золота
Базильчук Людмила Миколаївна 2001 золота
Барановська Людмила Володимирівна 2001 золота
Ленко Неоніла Володимирівна 2001 золота
Мінич Оксана Володимирівна 2001 золота
Міклуха Василь Анатолійович 2001 золота
Собченко Тетяна Юріївна  2001 золота
Наконечнева Ольга Сергіївна 2001 золота
Степанченко Анастасія Володимирівна 2001 золота
Крапивницька Катерина Володимирівна 2001 золота
Яскажук Наталя Миколаївна 2001 золота
Гусаревич Тетяна Олександрівна 2001 срібна
Деменчук Оксана Іванівна 2001 срібна
Ляшенко Наталя Федорівна 2000 золота
Невмержицька Тетяна Олексіївна 2000 золота
Прусак Людмила Михайлівна 2000 золота
Товкач Олександр Анатолійович 2000 золота
Залізко Віталій Сергійович 2000 золота
Зьолко Віталій Сергійович 2000 золота
Кузьменко Андрій Костянтинович 2000 золота
Лещенко Володимир Анатолійович 2000 золота
Андрущенко Галина Олександрівна 2000 срібна
Булуй Сергій Іванович 2000 срібна
Мелешко Інна Валеріївна 2000 срібна
Вербицька Світлана Станіславівна 1999 золота
Гданська Леся Миколаївна 1999 золота
Нагорянська Тетяна Володимирівна 1999 золота
Невмержицька Любов Анатоліївна 1999 золота
Гавриловська Наталя Миколаївна 1999 золота
Невмержицька Наталя Анатоліївна 1999 срібна
Гриневич Оксана Анатоліївна 1998 золота
Дрозд Володимир Васильович 1998 золота
Короскевич Алла В’ячеславівна 1998 золота
Ковальчук Ірина Миколаївна 1998 золота
Невмержицька Ольга Миколаївна 1998 золота
Лемківська Ірина Михайлівна 1998 золота
Орел Олена Євгеніївна 1998 золота
Кисіль Віктор Леонідович 1998 золота
Кулінич Ярослав Валерійович 1998 золота
Балюк Катерина Миколаївна 1997 золота
Баранівський Руслан Миколайович  1997 золота
Гетьман Тетяна Василівна 1997 золота
Кобилинська Олена Петрівна 1997 золота
Маркоз Андрій Павлович 1997 золота
Старовойт Наталія Юріївна 1997 золота
Базильчук Ірина Миколаївна 1997 золота
Козаченко Василь Сергійович 1997 срібна
Мішин Руслан Васильович 1997 золота
Савсюк Наталя Сильвестрівна 1997 срібна
Сторожук Любом Миколаївна 1997 срібна
Коркушко Любов Миколаївна 1996 срібна
Булуй Ганна Іванівна 1996 золота
Гетьман Ірина Анатоліївна 1996 срібна
Гаврилюк Олена Петрівна 1996 срібна
Кобилинська Оксана Володимирівна 1996 золота
Медалович Лариса Степанівна 1996 золота
Онищенко Наталія Леонідівна 1996 золота
Паєнтко Наталія Іванівна 1996 золота
Степанченко Ганна Володимирівна 1996 золота
Хобта Олена Петрівна  1996 золота
Глинська Олена Миколаївна 1995 золота
Захарець Наталія Миколаївна 1995 срібна
Устименко Людмила Вікторівна 1995 золота
Христиченко Віктор Миколайович 1995 золота
Дякевич Алла Іванівна 1994 золота
Кобилинська Валентина Олександрівна 1994 золота
Сарнавська Олена Вікторівна 1994 золота
Салітринська Тетяна Євгенівна 1994 золота
Духнівський Віталій Володимирович  1994 золота
РингельТетяна Миколаївна 1993 золота
Тимошенко Сергій Володимирович 1993 срібна
Болещук Тетяна Миколаївна 1993 золота
Кулініч Руслан Валерійович 1993 золота
Соломахо Вікторія Вікторівна 1993 золота
Анципенко Віталій Валерійович 1992 золота
Гавриловська Оксана Петрівна 1992 золота
Гаврилюк Олена Володимирівна 1992 срібна
Сарнавський Анатолій Миколайович 1992 срібна
Хилько Людмила Володимирівна 1992 золота
Хилько Руслан Володимирович 1992 срібна
Божок Людмила Іванівна 1992 золота
Виговська Оксана Миколаївна 1991 срібна
Залізко Ярослав Анатолійович 1991 золота
Зеленько Сергій Семенович 1991 золота
Мошківська Наталія Петрівна 1991 срібна
Пешко Ольга Миколаївна 1991 срібна
Кобилянська Лариса Петрівна 1991 срібна
Козинець Інна Миколаївна 1991 срібна
Креденець Олексій Миколайович 1991 золота
Мороз Світлана Іванівна 1990 срібна
Карпенко Валентина Павлівна 1990 срібна
Кобилинський Віталій Олександрович 1990 срібна
Котенко Олег Володимирович 1990 срібна
Харчук Тетяна Євгенівна 1990 срібна
Буценко Жанна Василівна 1990 срібна
Круковська Антоніна Миколаївна 1990 срібна
Макарович Оксана Миколаївна  1990 срібна
Милашевська Людмила Леонідівна 1990 срібна
Савченко Аліна Володимирівна 1990 золота
Ставойт Олена Юріївна 1990 золота
Бондаренко Наталія Сергіївна 1989 золота
Хлуп’янець Любов Василівна 1989 золота
Антипенко Олександр Валерійович 1989 золота
Левківська Наталія Миколаївна 1989 золота
Дякевич Лариса Іванівна 1989 золота
Покальчук Сергій Миколайович 1989 срібна
Левківська Олена Степанівна 1988 срібна
Лазарчук Микола Володимирович 1988 срібна
Ніколаєва Валентина Василівна 1986 срібна
Вирва Володимир Андрійович 1986 золота
Салітринський Володимир Євгенович 1986 золота
Кравченко Олександр Анатолійович 1986 срібна
Захарова Галина Сергіївна 1986 золота
Кравчук Світлана Миколаївна 1986 срібна
Мошківська Світлана Петрівна 1986 срібна
Пешко Олена Володимирівна 1986 срібна
Хильки Ірина Володимирівна 1986 срібна
Гус Ігор Петрович 1985 золота
Прохоренко Світлана Анатоліївна 1985 золота
Зоря Костянтин Аркадійович 1984 золота
Ковердун Сергій Анатолійович 1984 золота
Можарівська Людмила Василівна 1984 золота
Яковенко Тетяна Миколаївна 1983 золота
Бокало Світлана Миколаївна 1983 золота
Редчиць Світлана Петрівна 1983 золота
Кравчук Наталія Олексіївна 1982 золота
Скред Лариса Олексіївна 1982 золота
Милашевська Лариса Леонідівна 1981 золота
Яценко Валентина Іллівна 1981 золота
Гаврилюк Світлана Володимирівна 1980 золота
Протасюк Галина Петрівна 1980 золота
Левківський Валентин Антонович 1978 золота
Скред Катерина Олексіївна 1978 золота
Бондаренко Валентина Миколаївна 1978 золота
Миленький Олексій Федорович 1976 золота
Товкач Віктор Павлович 1973 золота
Шумило Валентин Костянтинович 1973 золота
Козмерчук Валентина Петрівна 1973 золота
Криволапчик Володимир Степанович 1973 золота
Антонюк Алла Григорівна 1973 золота
Чехмизова Олена Іванівна 1970 золота
Невмержицька Людмила Степанівна 1969 золота
Поліщук Валерій Тимофійович 1969 золота
Медалович Ніна Прокопівна 1968 срібна
Хмельовська Людмила Петрівна 1968 срібна
Гнідак Мальвіна Василівна 1968 срібна
Чехмизова Наталія Миколаївна 1968 срібна
Неєзжала Алла Григорівна 1968 срібна
Бойко Віктор Петрович 1967 срібна
Ковальчук Олена Василівна 1967 срібна
Петрова Тамара Олександрівна 1967 срібна
Шмуйло Алла Андріївна 1967 срібна
Буніна Світлана Олександрівна 1967 срібна
Дзюблик Юрій Миколайович 1967 срібна
Гуз Світлана Захарівна 1966 золота
Безрукава Марія Олександрівна 1966 золота
Редчиць Людмила Іванівна 1966 золота
Дрозденко Ніна Василівна 1966 золота
Чехмизова Валентина Миколаївна 1966 золота
Музиченко Людмила Іванівна 1966 золота
Поліщук Алла Іванівна 1966 золота
Лазарчук Валентина Тихонівна 1966 золота
Гавриловська Олена Іванівна 1966 срібна
Зайчук Тамара Петрівна  1966 срібна
Гутовська Олена Юріївна 1966 срібна
Оношко Валентина Петрівна 1966 срібна
Клименко Світлана Антонівна 1966 срібна
Приходько Марія Миколаївна 1966 срібна
Бондарчук Петро Миколайович 1966 срібна
Костюченко Марія Семенівна 1966 срібна
Хмельовська Валентина Миколаївна 1966 срібна
Власенко Ольга Леонтіївна 1965 срібна
Левківська Людмила Володимирівна 1965 срібна
Макаревич Ніна Іванівна 1965 срібна
Хмельовська Ольга Миколаївна 1965 срібна
Самійленко Володимир Степанович 1965 золота
Сарновська Валентина Петрівна  1965 срібна
Татаровська Тетяна Іванівна 1965 срібна
Шуляк Олексій Олексійович 1965 золота
Артеменко Галина Іванівна 1964 срібна
Пешко Галина Юхимівна 1964 золота
Пешко Зоя Степанівна 1964 золота
Бусел Світлана Федорівна 1964 золота
Омельчук Ніна Яківна 1964 золота
Пешко Надія Василівна 1964 срібна
Юхменко Валентин Миколайович 1963 золота
Рослик Надія Хомівна 1961 срібна
Назарчук Галина Миколаївна 1961 срібна
Пономаренко Володимир Дмитрович 1959 золота
Терешко Валентин Степанович 1959 срібна
Левінсон Володимир Петрович 1958 золота
Мовчан Алевтина Кирилівна 1958 срібна
Васильєва Людмила Самійлівна 1958 срібна
Крищенко Леонід Данилович 1958 срібна
Бібко Діана Григорівна 1957 срібна
Шанюк Валентина Степанівна 1957 золота
Кирдан Олександр Опанасович 1956 золота
Старовойт Микола Васильович 1956 срібна
Лазарчук Володимир Павлович 1956 срібна
Яковенко Володимир Павлович 1956 золота
Яковенко Анатолій Павлович  1953 золота
Рябченко Григорій Гаврилович 1953 срібна
Агаркова Діамара Дмитрівна 1952 срібна
Каліфський Анатолій Костянтинович 1952 золота
Бернацька Валентина Андріївна 1949 срібна
Білошицька Зоя Яківна 1949 срібна
Старовойт Наталія Володимирівна 1948 срібна
Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15