Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Графік

проведення ІІ етапу Всеукраїнських

 учнівських олімпіад з навчальних предметів в

2017 -2018 навчальному році

 

п/п

Предмет

Клас

Дата проведення

Місце проведення

1.

Англійська мова

9-11 кл.

28 жовтня 2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

2.

 Астрономія

10-11 кл.

29 жовтня 2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

3.

Французька мова

9-11 кл.

30 жовтня 2017 р.

Бігунська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

  Географія

8-11 кл.

  31 жовтня 2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

5.

  Екологія

10-11 кл.

01 листопада 2017 р.

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

6.

 Економіка

11 кл.

02 листопада 2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

7.

 Хімія

8-11 кл.

03 листопада 2017 р.

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка -ЗОШ І ст..»

8.

Правознавство

9-11 кл.

04 листопада 2017 р.

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка -ЗОШ І ст..»

9.

 Історія

8-11 кл.

05 листопада 2017 р.

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

10.

 Біологія

8-11 кл.

11 листопада 2017 р.

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

11.

 Інформаційні технології

8-11 кл.

18 листопада 2017 р.

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка -ЗОШ І ст..»

12.

Математика

7-11 кл.

19 листопада 2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4

13.

Російська мова та література

8-11 кл.

26 листопада 2017 р.

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

14.

 Українська мова та література

8-11 кл.

02 грудня 2017 р.

ОНЗ «Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»

15.

 Фізика

8-11 кл.

03 грудня

2017 р.

Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4

16.

 Німецька мова

9-11 кл.

09 грудня 2017 р.

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка -ЗОШ І ст..»

17.

Інформатика

9-11 кл.

10 грудня 2017 р.

НВК «Овруцька гімназія ім..Малишка -ЗОШ І ст..»

18.

Трудове навчання

9, 11 кл.

16 грудня 2017 р.

ОНЗ «Овруцька  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1»(х.),                                               Овруцька ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4 (д.),

ОНЗ «Словечанська  ЗОШ І-ІІІ ст.»(х.)

 

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15