Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

Структура та органи управління філією

Кадровий склад працівників

Гошівської філії

опорного закладу освіти

«Овруцький заклад загальної освіти І-ІІІ ступенів №1»

Спеціалісти І кат. – 14; спеціаліст – 5; вища категорія,звання «Старший вчитель»-1  

№ п/п

Прізвище, ім'я та по батькові

Посада

Спеціальність учителя за одержаною освітою

Категорія за атестацію та звання вчитель

 
 
 

1

Карась

Любов

Володимирівна

завідувач філії

вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури

І категорія

 

2

Барановська

Світлана

Миколаївна

заступник

вчитель історії та правознавства

І категорія

 

3

Барановська

Оксана

Вікторівна

вчитель основ здоров’я

вчитель біології,

І категорія

 

4

Невмержицька Людмила

Петрівна

вчитель зарубіжної літератури

вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури

І категорія

 

5

Обозова

Олена

Валеріївна

вчитель англійської мови

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, початкових класів

І категорія

 

6

Радкевич

Олена

Леонідівна

вчитель німецької мови

вчитель української мови і літератури та німецької мови і зарубіжної літератури

І категорія

 

7

Карпович

Тетяна

Федорівна

вчитель української мови та літератури

вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури

І категорія

 

8

Штанько

Тетяна

Василівна

вчитель фізики

вчитель математики і фізики, астрономії і безпеки життєдіяльності

І категорія

 

9

Невмержицький

Анатолій

Миколайович

вчитель історії та правознавства

вчитель історії та правознавства

Вища категорія звання

«Старший вчитель»

 

10

Барановська

Людмила

Василівна

вчитель  математики

вчитель математики, фізики, астрономії і безпеки життєдіяльності

І категорія

 

11

Барановський

Григорій

Михайлович

вчитель математики

вчитель математики, трудового навчання та креслення

І категорія

 

12

Левковська

Людмила

Вікторівна

вчитель біології

вчитель біології, валеології та основ екології

І категорія

 

13

Гуз

Віталій

Васильович

вчитель трудового навчання

вчитель історії

І категорія

 

14

Дрозд

Світлана

Іванівна

вчитель музичного мистецтва

вихователь в дошкільних закладах

Спеціаліст

 

15

Тарандюк

Аксенія

Володимирівна

вчитель початкових класів

вчитель початкових класів

Спеціаліст

 

16

Купрійчук

Світлана

Петрівна

вчитель початкових класів

вчитель початкових класів

Спеціаліст

 

17

Степанчук

Валентина

Олексіївна

вчитель початкових класів

вчитель початкових класів, старший вожатий школи

Спеціаліст

 

18

Барановська

Лідія

Степанівна

вчитель початкових класів

вчитель початкових класів

І категорія

 

19

Мошківська

Надія

Іванівна

вчитель математики

вчитель математики, фізики та астрономії

Спеціаліст

 

20

Павлущенко

Надія

Володимирівна

вихователь групи продовженого дня

вчитель початкових класів, педагог-організатор

І категорія

 
Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15