Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

8 клас

ІНСТРУКЦІЇ  ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕРЕВІРОЧНИХ РОБІТ


СКЛАД КОМІСІЇ

з підготовки та проведення річного оцінювання знань учнів-екстернів за 8 клас

Голова комісій:        

Невмержицька Н.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

1. Барановська Л.В., вчитель математики та фізики

2. Болотіна Н.М., вчитель української мови та літератури

3. Базильчук Р.В., вчитель фізичної культури

4. Казмірчук М.В., вчитель інформатики

5. Литвинова Н.В., вчитель російської мови та зарубіжної літератури

6. Зубейко М.О., вчитель біології

7. Левківський В.І., вчитель трудового навчання

8. Бондарчук Ю.В., вчитель історії

9. Іваннікова Л.С., вчитель англійської мови

10. Левківська К.Ю., вчитель мистецтва

11. Шумейко Г.І., вчитель географії

12. Медведчук Т.В., вчитель хімії

13. Крамчанин М.О., вчитель основ здоров’я


Графік

проведення річного оцінювання учнів-екстернів 8-В класу ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1»

 

№ з/п

Дата

Час

Предмет

Вчитель

1.

12.05.20

10.00

Українська література

Болотіна Н.М.

2.

12.05.20

12.00

Українська  мова

Болотіна Н.М.

3.

13.05.20

10.00

Алгебра

Барановська Л.В.

4.

13.05.20

12.00

Геометрія

Барановська Л.В.

5.

14.05.20

10.00

Фізика

Барановська Л.В.

6.

14.05.20

12.00

Фізична культура

Базильчук Р.В.

7.

15.05.20

10.00

Інформатика

Казмірчук М.В.

8.

15.05.20

12.00

Трудове навчання

Левківський В.І.

9.

18.05.20

10.00

Російська мова

Литвинова Н.В.

10.

18.05.20

12.00

Зарубіжна література

Литвинова Н.В.

11.

19.05.20

10.00

Історія України

Бондарчук Ю.В.

12.

19.05.20

12.00

Всесвітня історія

Бондарчук Ю.В.

13.

20.05.20

10.00

Іноземна мова (англ.)

Іваннікова Л.С.

14.

20.05.20

12.00

Мистецтво

Левківська К.Ю.

15.

21.05.20

10.00

Географія

Шумейко Г.І.

16.

21.05.20

12.00

Хімія

Медведчук Т.В.

17.

22.05.20

10.00

Біологія

Зубейко М.О.

18.

22.05.20

12.00

Основи здоров’я

Крамчанин М.О.

 

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15