Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

6 клас

ІНСТРУКЦІЇ  ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕРЕВІРОЧНИХ РОБІТ


СКЛАД КОМІСІЇ

з підготовки та проведення річного оцінювання знань учня-естерна за 6 клас

Голова комісій:        

Невмержицька Н.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

1. Кононович Л.М., вчитель математики

2. Ващенко Р.М., вчитель музичного мистецтва

3. Іщук О.П., вчитель української мови та літератури

4. Болотіна Н.М., вчитель української мови та літератури

5. Зубейко М.О., вчитель біології

6. Левківський В.І., вчитель трудового навчання

7. Кусьо Л.О., вчитель історії

8. Нікітенкова Н.О., вчитель російської мови та зарубіжної літератури

9. Левківська Л.В., вчитель англійської мови

10. Бутович С.В., вчитель образотворчого мистецтва

11. Христиченко Т.С., вчитель інформатики

12. Мелешко В.С., вчитель фізичної культури

13. Шумейко Г.І., вчитель географії

14 Крамчанин М.О., вчитель основ здоров’я


Графік

проведення річного оцінювання учня-екстерна 6-го класу 

ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1»

 

№ пп

Дата

Час

Предмет

Вчитель

1.

12.05.20

10.00

Математика

Кононович Л.М.

2.

12.05.20

12.00

Музичне мистецтво

Ващенко Р.М.

3.

13.05.20

10.00

Українська мова

Іщук О.П.

4.

13.05.20

12.00

Українська література

Болотіна Н.М.

5.

14.05.20

10.00

Біологія

Зубейко М.О.

6.

14.05.20

12.00

Трудове навчання

Левківський В.І.

7.

15.05.20

10.00

Історія України

Кусьо Л.О.

8.

15.05.20

12.00

Всесвітня історія

Кусьо Л.О.

9.

18.05.20

10.00

Російська мова

Нікітенкова Н.О.

10.

18.05.20

12.00

Зарубіжна література

Нікітенкова Н.О.

11.

19.05.20

10.00

Іноземна мова (англ.)                

Левківська Л.В.

12.

19.05.20

12.00

Образотворче мистецтво

Бутович С.В.

13.

20.05.20

10.00

Інформатика

Христиченко Т.С.

14.

20.05.20

12.00

Фізична культура

Мелешко В.С.

15.

21.05.20

10.00

Географія

Шумейко Г.І.

16.

21.05.20

12.00

Основи здоров’я

Крамчанин М.О.

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15