Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

11 клас

ІНСТРУКЦІЇ  ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕРЕВІРОЧНИХ РОБІТ


СКЛАД КОМІСІЇ

з підготовки та проведення річного оцінювання знань учня-екстерна за 11 клас

Голова комісій:        

Невмержицький А.О. – директор закладу

Члени комісії:

1. Невмержицька Н.М., вчитель математики

2. Барабохін., вчитель фізики та астрономії

3. Іщук О.П., вчитель української мови та літератури

4. Христиченко В.М., вчитель інформатики

5. Ковальчук О.О., вчитель зарубіжної літератури

6. Мошківська Л.О., вчитель біології

7. Дулуб О.В., вчитель історії

8.  Можарівська О.Д., вчитель англійської мови

9. Медведчук Т.В., вчитель хімії

10. Ракитянська І.М., вчитель технологій

11. Шумейко Г.І., вчитель захисту Вітчизни

12. Мошківський О.М., вчитель фізичної культури

13. Залізко Н.В., вчитель географії

 


Графік

проведення річного оцінювання учня-екстерна 11-В класу ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1»

 

№ з/п

Дата

Час

Предмет

Вчитель

1.

12.05.20

10.00

Українська мова

Іщук О.П.

2.

12.05.20

12.00

Українська література

Іщук О.П.

3.

13.05.20

10.00

Історія України

Дулуб О.В.

4.

13.05.20

12.00

Всесвітня історія

Дулуб О.В.

5.

14.05.20

10.00

Іноземна мова (англ..)

Можарівська О.Д.

6.

14.05.20

12.00

Технології

Ракитянська І.М.

7.

15.05.20

10.00

Фізика

Барабохін М.В.

8.

15.05.20

12.00

Астрономія

Барабохін М.В.

9.

18.05.20

10.00

Географія

Залізко Н.В.

10.

18.05.20

12.00

Біологія і екологія

Мошківська Л.О.

11.

19.05.20

10.00

Математика

Невмержицька Н.М.

12.

19.05.20

12.00

Зарубіжна література

Ковальчук О.О.

13.

20.05.20

10.00

Хімія

Медведчук Т.В.

14.

20.05.20

12.00

Фізична культура

Мошківський О.М.

15.

21.05.20

10.00

Інформатика

Христиченко В.М.

16.

21.05.20

12.00

Захист Вітчизни

Шумейко Г.І.

 

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15