Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд

10 клас

ІНСТРУКЦІЇ  ДЛЯ ВИКОНАННЯ ПЕРЕВІРОЧНИХ РОБІТ


ІСТОРІЯ

ІНСТРУКЦІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ: ЗАВДАННЯ     БЛАНК ВІДПОВІДЕЙ

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ: ЗАВДАННЯ     БЛАНК ВІДПОВІДЕЙ


СКЛАД КОМІСІЇ

з підготовки та проведення річного оцінювання знань учнів-екстернів за 10 клас

Голова комісій:        

Невмержицька Н.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи

Члени комісії:

1. Кононович Л.М., вчитель математики

2. Невмержицька Н.В., вчитель фізики

3. Ковальчук С.І., вчитель української мови та літератури

4. Христиченко В.М., вчитель інформатики

5. Ковальчук О.О., вчитель зарубіжної літератури

6. Балюк Т.Р., вчитель біології

7. Невмержицький А.О., вчитель історії

8.  Можарівська О.Д., вчитель англійської мови

9. Медведчук Т.В., вчитель хімії

10. Невмержицький А.М.., вчитель громадянської освіти та мистецтва

11. Шумейко Г.І., вчитель географії

12. Базильчук Р.В., вчитель фізичної культури


Графік проведення річного оцінювання учнів-екстернів 10-Б класу 

ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1»

 

№ з/п

Дата

Час

Предмет

Вчитель

1.

12.05.20

10.00

Українська мова

Ковальчук С.І.

2.

12.05.20

12.00

Українська література

Ковальчук С.І.

3.

13.05.20

10.00

Біологія і екологія

Балюк Т.Р.

4.

13.05.20

12.00

Математика

Кононович Л.М.

5.

14.05.20

10.00

Зарубіжна література

Ковальчук О.О.

6.

14.05.20

12.00

Іноземна мова (англ.)

Можарівська О.Д.

7.

15.05.20

10.00

Історія України

Невмержицький А.О.

8.

15.05.20

12.00

Всесвітня історія

Невмержицький А.О.

9.

18.05.20

10.00

Інформатика

Христиченко В.М.

10.

18.05.20

12.00

Хімія

Медведчук Т.В.

11.

19.05.20

10.00

Захист Вітчизни

Шумейко Г.І.

12.

19.05.20

12.00

Географія

Шумейко Г.І.

13.

20.05.20

10.00

Громадянська освіта

Невмержицький А.М.

14.

20.05.20

12.00

Мистецтво

Невмержицький А.М.

15.

21.05.20

10.00

Фізика

Невмержицька Н.В.

16.

21.05.20

12.00

Фізична культура

Базильчук Р.В.

 

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15