Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд
9 листопада урочисто відзначали День української писемності й мови. Учителями української мови та літератури за участю учнів було проведено ряд заходів в ОЗО
З нагоди 6 грудня – Дня Збройних Сил України учні нашої школи 2 – 11 кл. долучилися до акції «Малюнок на фронт».
З метою виявлення та підтримки творчих, талановитих, здібних і обдарованих дітей 30 листопада 2018 року в нашому закладі відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук.
24.12.18 р. учні 7 – В кл. та кл. керівник Болотіна Н.М. провели відкриту виховну годину на тему :«Народні звичаї та обряди. Новосілля».
08.01.2019 в районному будинку культури відбувся фестиваль колядок і щедрівок "Овруччина колядує" (діти), в якому взяли участь діти нашої школи.
З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, пропаганди ефективного педагогічного досвіду, висвітлення кращих надбань педагогічного колективу у закладі з 12 по 23 листопада проходила методична декада.
19 грудня 2018 року в нашому закладі освіти пройшла акція «Подаруй дитині свято». В ході проведення акції в актовому залі директор закладу Невмержицький А. О. привітав дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зі святом Миколая.
13.02.2019 у закладі відбулася зустріч з ветеранами Афганської війни


 

ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ  ТА КОНКУРСИ 2018/2019 н.р

 

Олімпіада з трудового навчання

Майкун Анастасія (11 клас), Петрук Карина (9-Б клас): вчитель Ракитянська І.М.

________________________________________________________

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Хмельовска Наталія (5-Г клас): вчитель Мельниченко Т.Є.

________________________________________________________

Районний конкурс "Зимова казка"

Боровик Ангеліна (7-А клас) (робота "Новорічна ялинка"): вчитель Бутович С.В.

_________________________________________________

Конкурс з Web-дизайну

Павлущенко Ольга (10-А клас):вчитель Христиченко В.М.

______________________________________________

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Дзендзелівська Анастасія (9-Б клас): вчитель Ковальчук С.І.

_____________________________________________

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Леванчук Дар'я (9-А клас): вчитель Ковальчук С.І.

Вітаємо переможців районного туру передметних олімпіад 2018/2019 н.р !!!

Трудове навчання

Швець Ярослав (9-А клас), Шендерчук Владислав (11 клас), вчитель Левківський В.І.

Економіка

Гаращук Богдан (11 клас), вчитель - Залізко Н.В.

Географія

Осініна Ольга (10-В клас), Гаращук Богдан (11 клас), Шадура Владислав (8-Б клас), Олехнович Діана (11 клас), Залізко Н.В. - вчитель

ІКТ

Дзендзелівська Настя (9-Б клас), Павлущенко Ольга (10-А клас), Батильчук Руслан (9-Б клас) Давидюк Юлія (10-А клас): вчителі Христиченко В.М. та Христиченко Т.С.

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Гріцаєнко Олександра (8-Б клас), Євдокименко Катерина (11 клас): вчитель Литвинова Н.В.

Васянович Вікторія (9-В клас): вчитель Нікітенкова Н.О.

ГЕОГРАФІЯ

Леванчук Дар'я (9-А клас), Старовойт Тетяна (9-Б клас): вчитель Шумейко Г.І.

________________________________________________________________________

БІОЛОГІЯ

Гідора Христина (8-А клас): вчитель Татарінова К.І.; Леванчук Дар'я (9-А клас): вчитель Балюк Т.Р.; Олехнович Діана (11 клас): вчитель Мошківська Л.О.

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15