Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд
З 15.02.21р. по 19.02.21р. в закладі освіти пройшов Тиждень зарубіжної літератури
20.05.21р. традиційно у нашому закладі пройшов День Вишиванки. Дрес – кодом дня була вишиванка.
27 травня 2021 р. для учнів 5 – 10 класів був проведений останній урок.
27 травня 2021 р. дирекцією закладу відбулося нагородження учнів 5 – 10 класів.
10.12.20 р. вихователем ГПД Кухарчук В.М. та учнями 2 – В, 2 – Г кл. була проведена відкрита віртуальна подорож на тему: «Прекрасний світ природи».
В ОЗО № 1 було здійснено капітальний ремонт приміщення шкільної ідальні. Також було закуплено а встановлено нове обладнання (харчоблок та ін.)
17 грудня у 4-А класі пройшла година-квес "Я люблю Україну".
З 17 по21 травня 2021 року в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.


ПЕРЕМОГА !!!

На міському конкурсі до великодніх свят «Великодня галявина-2021»

у номінації "Великодня композиція" наш заклад виборов І місце

Також вітаємо з цією перемогою всіх причетних до створення даної композиції!!!


ВІТАЄМО!!!

колектив «Співограй» за зайняте II місце у міському фестивалі конкурсі естрадного співу «Кришталеві нотки»,

(номінація  «Вокальні ансамблі»)  вчитель музичного мистецтва – Майструк О.Ю.

за зайняті місця у міській виставці – конкурсі  «Іграшковий дивосвіт»,

Семенчук Владиславу, ученицю 7 – В класу – II місце;

Думинську Анастасію, ученицю 7 – Г класу -  II місце;

Левицьку Олександру, ученицю 6 – А класу – III місце;

Шадуру Софію, ученицю 8 – А класу - III місце;

Миколайчук Діану, ученицю 8 – А класу - III місце;

( номінація «Авторська лялька»)  вчитель трудового навчання – Ракитянська І.М.

за зайняті місця у міській виставці – конкурсі «Чарівний пензлик»

Аркаєву Анну, ученицю 7 – Б класу  - I місце; (номінація «Знай і люби свій край)

Нестерчук Світлану, ученицю 7 – А класу - I місце; (номінація «Україна – європейська держава»)

Невмержицьку Дар’ю, ученицю 7 – Г класу – II місце; (номінація «Знай і люби свій край)

Бруса Петра, учня 5 – Г класу - II місце; (номінація «Знай і люби свій край)

Кондратюка Івана, учня 3 – В класу – III місце  (номінація «За нашу свободу»)

                              вчитель образотворчого мистецтва – Бутович С.В.

за зайняті місця у міському конкурсі дитячої творчості «Природа очима Лесі Українки»

Колесник Дарину, ученицю 4 – Б класу - II місце, (номінація «Малюнки»)

Дзендзелівську Анастасію, ученицю 11 – Б класу – III місце, (номінація «Фотографії»)


ВІТАЄМО

 переможців  обласної виставки

перспективного педагогічного досвіду

«Сучасна освіта Житомирщини – 2021»

 

Диплом II ступеня  –

                                       Іщук О.П.

Диплом III ступеня

                                    Головач М.І.

                            Залізко О.С., Гогусєва В.В.

                            Крамчанин М.О.  

                            Литвинова Т.В.

                            Мошківська Л.О.

                            Шумейко Г.І.


ВІТАЄМО!!!

Переможцями  в Обласному етапі

 Всеукраїнської акції «Годівничка»  стали:

Сад Роман Андрійович, 9 – Г клас, вчитель Зубейко М.О.

Христиченко Марія, 8 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

Думинська Ангеліна Петрівна, 8 – Б клас, вчитель Балюк Т.Р.

Шадура Софія Володимірівна, 8 – А клас, вчитель Балюк Т.Р.

Давидюк Вікторія Святославівна, 5 – А клас, вчитель Балюк Т.Р.

Дворак Дарина Олександрівна, 7 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

Кантемірова Діана Олегівна, 8 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

 

Перемогу в Обласному етапі

 Всеукраїнського конкурсу

«День зустрічі птахів» здобули:

Гурін Марта Ігорівна, 10 – А клас, вчитель Татаринова К.І.

Мельниченко Анастасія Дмитрівна, 8 – В клас, вчитель Татаринова К.І.


У нас знову перемога!!!

Переможцями в Обласному етапі інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами стали:

Христиченко Марія Вікторівна, 8 – В клас I місце, вчитель Казмірчук М.В.

Кононович Юлія Олександрівна, 9 – Б клас I місце, вчитель Христиченко Т.С.

Дзендзелівська Анастасія Михайлівна, 11 – Б клас, III місце, вчитель Христиченко В.М.