Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд
2 грудня учні 3 – А та 3 – Б класів здійснили віртуальну гру – подорож «Україна вражає».
04.12.20 р. за доброю традицією щорічно у нашому закладі для наймолодших членів шкільної родини відбулася урочиста подія – «Посвята у першокласники».
17 грудня у 4-А класі пройшла година-квес "Я люблю Україну".
З 15.02.21р. по 19.02.21р. в закладі освіти пройшов Тиждень зарубіжної літератури
В ОЗО № 1 було здійснено капітальний ремонт приміщення шкільної ідальні. Також було закуплено а встановлено нове обладнання (харчоблок та ін.)
04.12.20 р. в умовах карантину у спортивному залі закладу відбулися спортивні змагання між учнями 10 – х та 11 - х класів з нагоди Дня Збройних Сил України.
10.12.20 р. вихователем ГПД Кухарчук В.М. та учнями 2 – В, 2 – Г кл. була проведена відкрита віртуальна подорож на тему: «Прекрасний світ природи».


ВІТАЄМО

 переможців  обласної виставки

перспективного педагогічного досвіду

«Сучасна освіта Житомирщини – 2021»

 

Диплом II ступеня  –

                                       Іщук О.П.

Диплом III ступеня

                                    Головач М.І.

                            Залізко О.С., Гогусєва В.В.

                            Крамчанин М.О.  

                            Литвинова Т.В.

                            Мошківська Л.О.

                            Шумейко Г.І.


ВІТАЄМО!!!

Переможцями  в Обласному етапі

 Всеукраїнської акції «Годівничка»  стали:

Сад Роман Андрійович, 9 – Г клас, вчитель Зубейко М.О.

Христиченко Марія, 8 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

Думинська Ангеліна Петрівна, 8 – Б клас, вчитель Балюк Т.Р.

Шадура Софія Володимірівна, 8 – А клас, вчитель Балюк Т.Р.

Давидюк Вікторія Святославівна, 5 – А клас, вчитель Балюк Т.Р.

Дворак Дарина Олександрівна, 7 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

Кантемірова Діана Олегівна, 8 – В клас, вчитель Балюк Т.Р.

 

Перемогу в Обласному етапі

 Всеукраїнського конкурсу

«День зустрічі птахів» здобули:

Гурін Марта Ігорівна, 10 – А клас, вчитель Татаринова К.І.

Мельниченко Анастасія Дмитрівна, 8 – В клас, вчитель Татаринова К.І.


У нас знову перемога!!!

Переможцями в Обласному етапі інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами стали:

Христиченко Марія Вікторівна, 8 – В клас I місце, вчитель Казмірчук М.В.

Кононович Юлія Олександрівна, 9 – Б клас I місце, вчитель Христиченко Т.С.

Дзендзелівська Анастасія Михайлівна, 11 – Б клас, III місце, вчитель Христиченко В.М.