Зібратися разом – початок,
Триматися разом – прогрес,
Працювати разом – успіх.

Г.Форд
З метою належного вшанування подвигу українців, які віддали своє життя під час Революції Гідності в нашому закладі класними керівниками були проведені виховні години.
07.03.2019 р. в школі проходив Шевченківський день.
З 18 по 22 лютого 2019 року в закладі освіти проходив тиждень математики
Напередодні 8 березня в актовій залі закладу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.
13.02.2019 у закладі відбулася зустріч з ветеранами Афганської війни
З нагоди 100 – річчя проголошення Акту Злуки ЗУНР і УНР в одноцільну, суверенну Народну Республіку у нашому навчальному закладі 22.01.19 р. відбулася відео – конференція для 9 – 11 кл., після якої діти залучилися на «Ланцюг Єдності».
Наш заклад не залишився осторонь і долучився до благодійної акції зі збору коштів для Анастасії Пилипчук, учениці 1-го класу ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4".
Учні нашого закладу 21.02.2019 року від районної дитячої бібліотеки були нагороджені грамотами за участь у конкурсі малюнки до річниці Героїв Небесної сотні.


ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ  ТА КОНКУРСИ 2018/2019 н.р (обласний рівень)

 

клас

конкурс

місце

вчитель

Гаращук Бодан

11

Олімпіада з астрономії

III

Барабохін М.В.

 

Шадура Владислав

8 – Б

 

Олімпіада з географії

 

III

Залізко Н.В.

 

Леванчук Дар’я

 

9 – А

 

Олімпіада з географії

 

III

Шумейко Г.І.

 

Олехнович Діана

 

11

Олімпіада з географії

 

I

Залізко Н.В.

 

Давидюк Юлія

10 - А

Олімпіада з ІКТ

 

II

Христиченко Т.С.

Олехнович Діана

11

Олімпіада з історії

III

Кусьо Л.О.

Леванчук Даря

9 - А

Олімпіада з укр. мови

I

Ковальчук С.І.

Леванчук Даря

9 - А

Олімпіада з біології

II

Балюк Т.Р.

Олехнович Діана

 

11

Олімпіада з біології

II

Мошківська Л.О.

Олехнович Діана

 

11

Олімпіада з хімії

III

Медведчук Т.В.

Осініна Ольга

Павлущенко Ольга

10 – В

10 - А

Олімпіада з фізики

Олімпіада з англійської мови

II

III

Барабохін М.В.

Можарівська О.Д.

Олехнович Діана

 

11

Олімпіада з правознавства

III

Кусьо Л.О.

Гаращук Бодан

11

Олімпіада з економіки

II

 

Залізко Н.В.

 

Олехнович Діана

 

11

Конкурс захист науково дослідницьких робіт МАН

(обласний етап

секція філософія )

II

 

Бондарчук Ю.В.

ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ  ТА КОНКУРСИ 2018/2019 н.р (районний рівень)

Олімпіада з трудового навчання

Майкун Анастасія (11 клас), Петрук Карина (9-Б клас): вчитель Ракитянська І.М.

________________________________________________________

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Хмельовска Наталія (5-Г клас): вчитель Мельниченко Т.Є.

________________________________________________________

Районний конкурс "Зимова казка"

Боровик Ангеліна (7-А клас) (робота "Новорічна ялинка"): вчитель Бутович С.В.

_________________________________________________

Конкурс з Web-дизайну

Павлущенко Ольга (10-А клас):вчитель Христиченко В.М.

______________________________________________

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Дзендзелівська Анастасія (9-Б клас): вчитель Ковальчук С.І.

_____________________________________________

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Леванчук Дар'я (9-А клас): вчитель Ковальчук С.І.

Вітаємо переможців районного туру передметних олімпіад 2018/2019 н.р !!!

Трудове навчання

Швець Ярослав (9-А клас), Шендерчук Владислав (11 клас), вчитель Левківський В.І.

Економіка

Гаращук Богдан (11 клас), вчитель - Залізко Н.В.

Географія

Осініна Ольга (10-В клас), Гаращук Богдан (11 клас), Шадура Владислав (8-Б клас), Олехнович Діана (11 клас), Залізко Н.В. - вчитель

ІКТ

Дзендзелівська Настя (9-Б клас), Павлущенко Ольга (10-А клас), Батильчук Руслан (9-Б клас) Давидюк Юлія (10-А клас): вчителі Христиченко В.М. та Христиченко Т.С.

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Гріцаєнко Олександра (8-Б клас), Євдокименко Катерина (11 клас): вчитель Литвинова Н.В.

Васянович Вікторія (9-В клас): вчитель Нікітенкова Н.О.

ГЕОГРАФІЯ

Леванчук Дар'я (9-А клас), Старовойт Тетяна (9-Б клас): вчитель Шумейко Г.І.

________________________________________________________________________

БІОЛОГІЯ

Гідора Христина (8-А клас): вчитель Татарінова К.І.; Леванчук Дар'я (9-А клас): вчитель Балюк Т.Р.; Олехнович Діана (11 клас): вчитель Мошківська Л.О.

Розклад дзвінків
Урок: Час:
перший 8:30 - 9:15
другий 9:25 - 10:10
третій 10:20 - 11:05
четвертий 11:25 - 12:10
п'ятий 12:30 - 13:15
шостий 13:35 - 14:20
сьомий 14:30 - 15:15